Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
w Gryfinie Sp. z o.o.

Wydziały

Nazwa e-mail telefon
Sznigir Ewelina sekretariat@pukgryfino.pl 91 402 39 40
Nazwa e-mail telefon
Krzemińska Lucyna l.krzeminska@pukgryfino.pl 91 402 39 42
Nazwa e-mail telefon
Kapczyńska Katarzyna k.kapczynska@pukgryfino.pl 91 402 39 43
Anna Pawłowska a.pawlowska@pukgryfino.pl 91 402 39 45
Nazwa e-mail telefon
Krzyżanowska Katarzyna k.krzyzanowska@pukgryfino.pl 91 402 39 47
Mojsak Marta m.mojsak@pukgryfino.pl 91 402 39 44
Nazwa e-mail telefon
Jakubowicz Jarosław j.jakubowicz@pukgryfino.pl 91 402 39 48
Kuduk Jerzy (magazyn)   91 402 39 48
Nazwa e-mail telefon
Niełacna Ewelina e.nielacna@pukgryfino.pl 91 402 39 51
Fabisiak Ewelina e.fabisiak@pukgryfino.pl 91 402 39 46
Wawrzyniak Natalia n.wawrzyniak@pukgryfino.pl 91 402 39 52
Zabłocka Iwona i.zablocka@pukgryfino.pl 91 402 39 53
Kipczak Jadwiga j.kipczak@pukgryfino.pl 91 402 39 54
Miler Małgorzata m.miler@pukgryfino.pl 91 402 39 55
Malinowska Magdalena m.malinowska@pukgryfino.pl 91 402 39 56
Chabatowska Agnieszka a.chabatowska@pukgryfino.pl 91 402 39 58
Nazwa e-mail telefon
Pasik Dariusz d.pasik@pukgryfino.pl 91 402 39 60
Kaźmierski Tadeusz t.kazmierski@pukgryfino.pl 91 402 39 61
Wilczyński Jarosław j.wilczynski@pukgryfino.pl 91 402 39 63
Jastrzębski Dariusz d.jastrzebski@pukgryfino.pl 91 402 39 49
Wac-Kiełt Monika m.wac-kielt@pukgryfino.pl 91 402 39 67
Piotr Matwij p.matwij@pukgryfino.pl 91 402 39 62
Kowalska Agnieszka a.kowalska@puk.gryfino.pl 91 402 39 65
Pająk-Kalińska Lidia l.kalinska@pukgryfino.pl 91 402 39 66
Kołodziejczyk Marek m.kolodziejczyk@pukgryfino.pl 91 402 39 68
     
Nazwa e-mail telefon
Jastrzębska Wioletta w.jastrzebska@pukgryfino.pl 91 402 39 71
Nazwa e-mail telefon
Lisiecki Piotr p.lisiecki@pukgryfino.pl 91 402 39 74
Sujecka Aleksandra a.sujecka@pukgryfino.pl 91 402 39 75
Makowski Grzegorz (zieleń) g.makowski@pukgryfino.pl 91 402 39 73
Nazwa e-mail telefon
Skocz-Szczerbińska Agata cmentarz@pukgryfino.pl 91 402 39 77, 91 416 30 47
fax 91 416 30 51 wew. 178, 91 402 39 78
Nazwa e-mail telefon
Mikołajczak Maria oczyszczalnia@pukgryfino.pl 91 402 39 80
Sterownia   91 416 30 51 wew. 181, 91 402 39 81
Nazwa e-mail telefon
Ulas Katarzyna laboratorium@pukgryfino.pl 91 402 39 82
fax 91 416 30 51 wew. 183, 91 402 39 83
Nazwa e-mail telefon
Pawlewska Małgorzata skladowisko@pukgryfino.pl 91 416 32 06
661 310 020
Nazwa e-mail telefon
Pogotowie wod-kan   994
Nazwa e-mail telefon
Piotr Piznal p.piznal@pukgryfino.pl 91 402 39 68, 695 310 816
Waldemar Wawrzyniak w.wawrzyniak@pukgryfino.pl 91 402 39 64, 661 310 023

STANY LICZNIKA

Prosto i szybko, nie czekaj na nas, już dziś sam zgłoś stan licznika online!