Przejdź do treści
Logo PUK Gryfino
Przedsiębiorstwo Usług
Komunalnych w Gryfinie Sp. z o.o.
Image Description

Wydziały

Sekretariat

Nazwa e-mail telefon
Sznigir Ewelina   sekretariat@pukgryfino.pl   91 402 39 40

Kojec - Psy / Magazyn

Nazwa e-mail telefon

Mojsak Marta         

m.mojsak@pukgryfino.pl        

661 310 022 / 91 402 39 57  od pon - pt w godz. 7:00 - 15:00

Zgłoszenia dot. bezpańskich psów/ zrzeczeń należy przekazywać telefonicznie do Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, tel. 91 416 20 11 (Wydział Gospodarki Komunalnej lub Straż Miejska)

Zamówienia i Przetargi

Nazwa e-mail telefon
Katarzyna Kapczyńska k.kapczynska@pukgryfino.pl 91 402 39 43
Anna Pawłowska a.pawlowska@pukgryfino.pl 91 402 39 45

Kadry i Płace

Nazwa e-mail telefon
Krzyżanowska Katarzyna  k.krzyzanowska@pukgryfino.pl 661 310 004 / 91 402 39 47
Malinowska Magdalena m.malinowska@pukgryfino.pl 91 402 39 56

BHP

Nazwa e-mail telefon
Jakubowicz Jarosław     j.jakubowicz@pukgryfino.pl     661 919 187 / 91 402 39 48

Dział Ekonomiczno - Finansowy

Nazwa e-mail telefon
Niełacna Ewelina e.nielacna@pukgryfino.pl 661 919 564 / 91 402 39 51
Fabisiak Ewelina e.fabisiak@pukgryfino.pl 91 402 39 46
Burdykiewicz Natalia n.burdykiewicz@pukgryfino.pl 91 402 39 52
Zabłocka Iwona i.zablocka@pukgryfino.pl 91 402 39 53
Kipczak Jadwiga (WINDYKACJA) j.kipczak@pukgryfino.pl 661 919 527 / 91 402 39 54
Miler Małgorzata (WINDYKACJA) m.miler@pukgryfino.pl 661 913 152 / 91 402 39 55
Chabatowska Agnieszka (KASA) a.chabatowska@pukgryfino.pl 91 402 39 58

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Nazwa e-mail telefon
Pasik Dariusz d.pasik@pukgryfino.pl 661 310 002 / 91 402 39 60
Jastrzębski Dariusz d.jastrzebski@pukgryfino.pl 695 310 806 / 91 402 39 62
Wilczyński Jarosław j.wilczynski@pukgryfino.pl 661 310 009 / 91 402 39 63
Matwij Piotr p.matwij@pukgryfino.pl 661 310 007 / 91 402 39 61
Wac-Kiełt Monika (WODOMIERZE / UMOWY) m.wac-kielt@pukgryfino.pl 661 917 734 / 91 402 39 67
Kowalska Agnieszka (WODOMIERZE) a.kowalska@pukgryfino.pl 661 984 812 / 91 402 39 65
Pająk - Kalińska Lidia l.pajak-kalinska@pukgryfino.pl 661 981 152 / 91 402 39 66
Kołodziejczyk Marek m.kolodziejczyk@pukgryfino.pl 661 310 006

Zakład Usług Komunalnych

Nazwa e-mail telefon
Katarzyna Ulas k.ulas@pukgryfino.pl 609 882 300 / 91 402 39 42
Marta Tomoś m.tomos@pukgryfino.pl  661 982 151 / 91 402 39 71
Marzena Ulas (UMOWY NA ODBIÓR ODPADÓW)    m.ulas@pukgryfino.pl 661 310 014 / 91 402 39 57

Zakład Usług Komunalnych - baza transportu

Nazwa e-mail telefon
Kiełt Rafał (WYWÓZ / ODBIÓR ODPADÓW)    r.kielt@pukgryfino.pl 661 916 453 / 91 402 39 86
Sujecka Aleksandra a.sujecka@pukgryfino.pl 91 402 39 75
Makowski Grzegorz (zieleń) g.makowski@pukgryfino.pl    695 310 817 / 91 402 39 73

Biuro Cmentarza

Nazwa e-mail telefon
Kacper Kłodziński  cmentarz@pukgryfino.pl   695 310 809 / 91 402 39 79
 fax  91 416 30 51 wew. 116

Biuro Usług Pogrzebowych MISTERIUM

Nazwa e-mail telefon
Szala Joanna   biuropogrzebowe@pukgryfino.pl  

600 804 716 / 91 416 30 47

odbiór zwłok w godz.  15:00 - 7:00  695 310 820, 994, 600 804 716 fax 91 416 30 51 wew. 116

Oczyszczalnia Ścieków w Gryfinie

Nazwa e-mail telefon
Edyta Radziewicz    oczyszczalnia@pukgryfino.pl  661 310 019 / 91 402 39 80
Sterownia   91 416 30 51 wew. 181, 91 402 39 81

Laboratorium

Nazwa e-mail telefon
Ulas Katarzyna laboratorium@pukgryfino.pl 661 919 800 / 91 402 39 82
fax 91 416 30 51 wew. 183, 91 402 39 83

Składowisko Odpadów Komunalnych w Gryfinie

Nazwa e-mail telefon
Czyż Waldemar w.czyz@pukgryfino.pll 695 310 815 / 91 402 39 72
Składowisko - biuro  skladowisko@pukgryfino.pl

695 310 056 / 91 416 32 06

Pogotowie Wodociągowo - Kanalizacyjne

Nazwa e-mail telefon
Pogotowie wod - kan   994

Zakład Usług Budowlanych

Nazwa e-mail telefon
Piotr Piznal  p.piznal@pukgryfino.pl 695 310 816 / 91 402 39 68
Waldemar Wawrzyniak  w.wawrzyniak@pukgryfino.pl  661 310 023 / 91 402 39 64

Logistyka

Nazwa e-mail telefon
Lisiecki Piotr  p.lisiecki@pukgryfino.pl  661 919 528 / 91 402 39 74