Przejdź do treści
Logo PUK Gryfino
Przedsiębiorstwo Usług
Komunalnych w Gryfinie Sp. z o.o.
Image Description

Wydziały

Sekretariat

Nazwa e-mail telefon
Sznigir Ewelina sekretariat@pukgryfino.pl 91 402 39 40

Ochrona Środowiska

Nazwa e-mail telefon
Sozańska Justyna j.sozanska@pukgryfino.pl 661 310 014 / 91 402 39 57

Zamówienia i Przetargi

Nazwa e-mail telefon
Katarzyna Kapczyńska k.kapczynska@pukgryfino.pl 91 402 39 43
Anna Pawłowska a.pawlowska@pukgryfino.pl 91 402 39 45
Aneta Mielczarek a.mielczarek@pukgryfino.pl 91 402 39 44

Kadry i Płace

Nazwa e-mail telefon
Krzyżanowska Katarzyna k.krzyzanowska@pukgryfino.pl 661 310 004 / 91 402 39 47
Malinowska Magdalena m.malinowska@pukgryfino.pl 91 402 39 56

BHP

Nazwa e-mail telefon
Jakubowicz Jarosław j.jakubowicz@pukgryfino.pl 661 919 187 / 91 402 39 48
Mojsak Marta (magazyn) m.mojsak@pukgryfino.pl 661 310 022 

Dział Ekonomiczno - Finansowy

Nazwa e-mail telefon
Niełacna Ewelina e.nielacna@pukgryfino.pl 661 919 564 / 91 402 39 51
Fabisiak Ewelina e.fabisiak@pukgryfino.pl 91 402 39 46
Wawrzyniak Natalia n.wawrzyniak@pukgryfino.pl 91 402 39 52
Zabłocka Iwona i.zablocka@pukgryfino.pl 91 402 39 53
Kipczak Jadwiga (WINDYKACJA) j.kipczak@pukgryfino.pl 661 919 527 / 91 402 39 54
Miler Małgorzata (WINDYKACJA) m.miler@pukgryfino.pl 661 913 152 / 91 402 39 55
Chabatowska Agnieszka a.chabatowska@pukgryfino.pl 91 402 39 58

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Nazwa e-mail telefon
Pasik Dariusz d.pasik@pukgryfino.pl 661 310 002 / 91 402 39 60
Jastrzębski Dariusz d.jastrzebski@pukgryfino.pl 695 310 806 / 91 402 39 62
Wilczyński Jarosław j.wilczynski@pukgryfino.pl 661 310 009 / 91 402 39 63
Matwij Piotr p.matwij@pukgryfino.pl 661 310 007 / 91 402 39 61
Wac-Kiełt Monika (WODOMIERZE) m.wac-kielt@pukgryfino.pl 661 917 734 / 91 402 39 67
Kowalska Agnieszka (WODOMIERZE) a.kowalska@pukgryfino.pl 661 984 812 / 91 402 39 65
Pająk - Kalińska Lidia l.pajak-kalinska@pukgryfino.pl 661 981 152 / 91 402 39 66
Kołodziejczyk Marek m.kolodziejczyk@pukgryfino.pl 661 310 006

Zakład Usług Komunalnych

Nazwa e-mail telefon
Agnieszka Tarka a.tarka@pukgryfino.pl 609 882 300 / 91 402 39 42
Jastrzębska Wioletta w.jastrzebska@pukgryfino.pl 91 402 39 71

Zakład Usług Komunalnych - baza transportu

Nazwa e-mail telefon
Kiełt Rafał (WYWÓZ / ODBIÓR ODPADÓW) r.kielt@pukgryfino.pl 661 916 453 / 91 402 39 86
Sujecka Aleksandra a.sujecka@pukgryfino.pl 91 402 39 75
Makowski Grzegorz (zieleń) g.makowski@pukgryfino.pl 695 310 817 / 91 402 39 73

Biuro Cmentarza

Nazwa e-mail telefon
Kacper Kłodziński  cmentarz@pukgryfino.pl   695 310 809 / 91 402 39 79
 fax  91 416 30 51 wew. 116

Biuro Usług Pogrzebowych MISTERIUM

Nazwa e-mail telefon
Szala Joanna   biuropogrzebowe@pukgryfino.pl  

600 804 716 / 91 416 30 47

odbiór zwłok w godz.  15:00 - 7:00  695 310 820, 994, 600 804 716 fax 91 416 30 51 wew. 116

Oczyszczalnia Ścieków w Gryfinie

Nazwa e-mail telefon
Mikołajczak Maria oczyszczalnia@pukgryfino.pl 661 310 008 / 91 402 39 80
Sterownia   91 416 30 51 wew. 181, 91 402 39 81

Laboratorium

Nazwa e-mail telefon
Ulas Katarzyna laboratorium@pukgryfino.pl 661 919 800 / 91 402 39 82
fax 91 416 30 51 wew. 183, 91 402 39 83

Składowisko Odpadów Komunalnych w Gryfinie

Nazwa e-mail telefon
Czyż Waldemar w.czyz@pukgryfino.pll 695 310 815 / 91 402 39 72
Składowisko - biuro  skladowisko@pukgryfino.pl

91 416 32 06

Pogotowie Wodociągowo - Kanalizacyjne

Nazwa e-mail telefon
Pogotowie wod - kan   994

Zakład Usług Budowlanych

Nazwa e-mail telefon
Piotr Piznal  p.piznal@pukgryfino.pl 695 310 816 / 91 402 39 68
Waldemar Wawrzyniak  w.wawrzyniak@pukgryfino.pl  661 310 023 / 91 402 39 64

Logistyka

Nazwa e-mail telefon
Lisiecki Piotr  p.lisiecki@pukgryfino.pl  661 919 528 / 91 402 39 74